O kapele

O Kapele

Něco o nás

Kapela Tak Akorát  se více zviditelnila publiku vydáním prvního CD "Ochutnávka", a to roku 2016 .Tato kapela je velký sen Josefa Zlámala, kytarového mága, skladatele a textaře, založit si vlastní projekt. (Více informací o prvopočátcích jeho hudební kariéry v profilu na Bandzone) Původní záměr byl mít rodinnou kapelu se svými syny, Janem a Ondřejem, kteří byli, a dodnes jsou, velice nadaní muzikanti.

Kapela Tak Akorát hraje rockově založenou muziku, složenou z vlastní autorské tvorby, která pocházejí především z pera frontmana Josefa Zlámala. Hudba a texty,které skládá,vyjadřuje pocity, a různé životní etapy.

a ještě trochu víc...

Prvním bubeníkem byl prvorozený syn Jan, který se v pozdějších letech rozhodl pro hru na violoncello. Po několika letech se do kapely připojil i druhorozený syn Ondřej, na doprovodnou kytaru. Po odchodu syna Jana, na studia Pražské konzervatoře, v roce 2010, byl post bubeníka obsazen mladým a nadaným Vladimírem Řezáčem, který je, s krátkou zdravotní pauzou,v kapele dodnes. Na baskytaru hrál v této době Ivan Repáš, který se po čase rozhodl pro jiný hudební styl, ale na jaře roku 2019 se vrátil do kapely zpět.

Kapelu Tak Akorát nadále příležitostně doprovází svou hrou na violoncello syn kapelníka Jan a hrou na cajon a španělku syn Ondřej.

Od jara 2019 hraje kapela ve stejné sestavě, jako v roce 2010.

Bicí: Vladimír Řezáč
Baskytara: Ivan Repáš
Kytary, zpěv, texty, hudba: Josef Zlámal

0

Členů kapely

0

autorských skladeb

0

prasklých strun

0

Fanoušků? TAK AKORÁT